Whey Protein İzolesi

Her bir Sofit şişesi 20 gram whey protein içerir. Sütün izole edilmesiyle elde edilen whey protein vücut tarafından hızlıca emilir ve mükemmel bir egzersiz yapmanıza yardımcı olur. Egzersiz sırasında vücudunuzu besler ve kaslarınızı güçlendirir. Aynı zamanda tokluk hissini ve bilişsel işlevi de arttırır.

Kafein

Sinir sistemini uyaran kafein bedeni tazeleyerek zihnin açılmasını sağlar. Aynı zamanda detoks etkisi yaratarak egzersiz sırasında karaciğeri temizler. Bununla birlikte karaciğer yağlanmasını da azaltır.

B6 Vitamini

B6 vitamini vücut için gerekli olan enzimlerin salgılanmasına yardımcı olur. Bağışık sistemini güçlendirir ve hastalıklara yakalanma riskini düşürür. B6 vitamini vücutta depalanamadığından egzersizle kaybedilen vitamini yerine koymak iyi olacaktır 🙂

BCAA

Dallı Zincirli Amino Asit’ler kas protein sentezini uyararak kas gelişimini artırır. Bu sayede Antrenmandan en iyi şekilde verim almanızı sağlar.

SOFIT Proteinli Su

İçinde yalnızca ihtiyacınız olan bileşenlerin bulunduğu bir içecek düşündük. Lezzetli hafif ve işlevsel bir içecekle karşınızdayız. Sofit! Artık ağırlığından bıktığınız standart proteinli içecekler ve protein tozlarından kurtulabilirsiniz. Sofit Proteinli su sizlere sağlıklı ve aktif bir yaşam sunmak için geliştirildi. İçeriğinde egzersiziniz için ihtiyacınız olan her şey var. Fakat yalnızca ihtiyacınız olanlar! Mükemmel bir tada sahip olan Sofit, şeker, yağ ve karbonhidrat içermez. Vitaminler, elektrolitler, BCAA ve 20 gram whey proteinden oluşur. Sofit Proteinli Su, standart proteinli içeceklerin aksine çözelti bırakmaz, berraktır ve midenizi mutlu eder 🙂 Düşük kalorili, pratik, lezzetli, hafif ve canlandırıcıdır. Atıştırmalık vaktiniz geldiğinde Sofit, hızlıca ihtiyacınız olan yenilenmeyi sağlar. Sofit’i günün her saatinde tüketebilirsiniz. Kahvaltıya vakit bulamadığınızda, egzersizden önce ya da sonra, hatta çalışırken bile... İşte bu yüzden Sofit!
TANITIM
FİLMİ
water

Enerjinizi arttırmanın
kırmızı yolu!

Karpuz ve çilek aromalı Sofit’le tanıştınız mı? Whey proteinli Sofit Watermelon & Strawberry enerjinizi en yüksek kapasiteye çıkarır! İçerisinde Whey Protein, Kafein, B6 Vitamini ve BCCA bileşenlerine ek olarak bulunan Ginseng özü ile vücudun enerji seviyesini maksimum seviyeye çıkarır. Aynı zamanda antrenman sırasında vücuda pek çok fayda sağlayan Taurin, Beta Alanin ve Glutamin ile kas dokularının onarımını sağlayıp iyileşme dönemini hızlandırır.
GINSENG
TAURINE
BETA ALENİNE
GLUTAMİNE
PROTEIN
CAFEİN
VITAMIN B6
BCAA

Yağ yakımı için lezzetli destekçiniz!

Sizlerle yeşil elma ve limon tadında mükemmel bir proteinli içecek olan Sofit Green Apple & Lemon’u tanıştıralım! İçerisinde Whey Protein, Kafein, B6 Vitamini ve BCCA bileşenlerine ek olarak bulunan L-Karnitin ve Guarana meyvesi sayesinde yağ yakımını hızlandırır. Aynı zamanda L Arjinin amino asidiyle birlikte egzersiz sırasındaki performansınızı güçlendirir ve iyileşme dönemini hızlandırır.
GUARANA
PROTEİN
L-CARNITINE
CAFFEIN
L-ARGININE
GREEN TEA EXT.
VITAMIN B6
BCAA
GLUTAMINE

Sofit hakkında merak ettikleriniz.

20 gram süt izolatı(whey protein) içeren ve doğal meyve aromaları ile
tatlandırılan bir aktif yaşam içeceğidir. Yüksek proteinlidir. Laktoz ve şeker içermez. Neye
ihtiyacınız varsa size yalnızca onu verir.

Sofit protein suyu şeker içermez.

Her bir Sofit şişesi 60-70 arasında kalori içerir. Her bir protein gramı yaklaşık 4 kalori içerir,
bu yüzden bu kalorilerin büyük bir kısmı kesinlikle proteinden elde edilir ve “iyi kaloriler”
olarak kabul edilir.

Sofit peynir altı suyu protein izolatı (whey protein) kullanılır. Whey protein proteinlerin
arasında en kaliteli olanıdır. Peynir altı suyu proteini sütten elde edilir. Tam bir protein olarak
kabul edilir ve 9 esansiyel amino asidin tümünü içerir.

Sofit; fayda vaad eden, boş kalori, karbonhidrat ve şekerle dolu diğer protein içeceklerinden
farklı olarak ihtiyacınız olan gerçek faydayı sağlar. Vücudunuzun her gün en iyi şekilde
çalışabilmesi için gerekli yakıtı sağlar.

Sofit’i antrenmanlardan önce ya da sonra, ya da sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını
benimsemek istiyorsaniz günde bir ya da iki şişe içebilirsiniz.

Bize ulaşın.

Tasarım: Rektefiye | Tüm Hakları Saklıdır.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart